پیش تولید «ریست» آعاز شد تاریخ : شنبه، 11 اسفند ماه ، 1397
موضوع : مراحل توليد


«ریست» به تهیه کنندگی امیرسید زاده وکارگردانی محمدرضا لطفی ساخته می شود.

فوژان نیوز: دومین فیلم سینمایی محمدرضا لطفی به نام «ریست» به تهیه‌کنندگی امیر سیدزاده در تهران ساخته می‌شود.

www.fozhannews.ir/به گزارش فوژان نیوز،فیلم سینمایی «ریست» فیلمی تجربی با یک سال پژوهش است که به کارگردانی محمدرضا لطفی و تهیه‌کنندگی سیدامیر سیدزاده، پس از دریافت پروانه ساخت، جلوی دوربین خواهد رفت.درحال حاضر پیش تولید این فیلم آعاز شده تا پس از انتخاب بازیگران و لوکیشن‌ها، در هفته‌های جاری وارد مرحله فیلمبرداری شود.

«ریست» پس از فیلم «روایت ناپدید شدن مریم» دومین تجربه محمدرضا لطفی در مقام کارگردانی است. در توضیح این فیلم آمده است: «فیلمنامه ریست که نویسندگی آن نیز برعهده لطفی است و با فرم و شمایل جدیدی ساخته خواهد شد، از ساختار متفاوت و زاویه‌ای نو برخوردار است و پیچیدگی‌های جالبی دارد که در سینمای ایران تجربه نشده و حدود یک سال تحقیق و پژوهش آن به طول انجامیده و دو سال هم نگارش آن زمان برده است.

شایان ذکر است، محمدرضا لطفی سال‌ها به عنوان منتقد و نویسنده سینم خاایی در مطبوعات و رسانه‌های دیداری و شنیداری فعالیت داشته و امیر سیدزاده تهیه‌کننده فیلم هایی همچون «مادر قلب اتمی»، «تنها دوبار زندگی می‌کنیم»، «زندگی جای دیگری است»، «آمین خواهیم گفت» «سهیلا شماره ١٧»، «ناخواسته» و «پاسیو» ،تهیه کنندگی این اثر را نیز برعهده گرفته است.


منبع این مقاله : اخبار اختصاصی سینمای ایران-فوژان نیوز
www.fozhannews.com

آدرس این مطلب :
www.fozhannews.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1386