فیلمنامه "آینه شیطان"2 در حال نگارش است تاریخ : يكشنبه، 22 ارديبهشت ماه ، 1398
موضوع : مراحل توليد


فیلمنامه "آینه شیطان"2 در حال نگارش است!

فوژان نیوز:نگارش فیلمنامه سینمایی و ترسناک "آینه شیطان" برای ساخت و تولید ورژن 2 این فیلم،به نویسندگی فرید ولی زاده آغاز گردید.

https://www.aparat.com/v/gRtuvبه گزارش فوژان نیوز،فرید ولی زاده بازیگر ،کارگردان و نویسنده ورژن اول این فیلم ترسناک"آینه شیطان" عنوان کرد:بتازگی و با توجه به کشش این فیلم در ژانر وحشت ،نگارش ورژن 2 این فیلم سینمایی  را آغاز کرده ام و پس از به نمایش در آمدن ورژن یک این فیلم ،پیش تولید وساخت "آینه شیطان" 2 را بزودی آغاز خواهیم کرد.

وی  ساخت این وژن از فیلمنامه را در ادامه "آینه شیطان " با ساختاری قویتر توصیف کرد. و عنوان کرد:در وژن دوم هم با تلفیق بازیگران جدید قصد داریم ساخت این گونه ژانر را با توجه به داستان های قدیمی و بومی خودمان پرنگ تر از گذشته نشان دهیم.

فرید ولی زاده در ادامه گفت : چند سالی است که بخاطر مشغول یودن همزمان در سایر عرصه های مربوط به سینما و فیلمسازی انرژی زیاد ی از من گرفته شده، بنابراین بطور جد و کمال سابق می خواهم فعالیت بازیگری خود را در اولویت کاری قرار دهم به همین خاطر قصد ندارم در ورژن 2 این فیلم، کارگردانی را برعهده بگیرم .

 داستان ورژن دوم "آینه شیطان" در مورد تعدادی دانشجوی رشته معماری است که با گوش دا دن قصه قدیمی از زبان یکی از همکلاسی های خود در ارتباط با یک حمام قدیمی در روستایی دور افتاده ،به آنجا عزیمت کرده که ........

شایان ذکر است :ورژن 1 "آینه شیطان" با بازی فرید ولی زاده، سحر واثفی ، مرتضی ضرابی و غزاله نظر در ارتباط با زوج هایی جوانیست در ویلای در لواسان با وسوسه شیطان در آینه اعما ل خود گرفتار میشوند.


منبع این مقاله : اخبار اختصاصی سینمای ایران-فوژان نیوز
www.fozhannews.com

آدرس این مطلب :
www.fozhannews.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1431