اخبار اختصاصی سینمای ایران-فوژان نیوز  
  Create an account
منوی اصلی
مطالب خبرگزاری
بخش خبری
دیگر بخشها
امکانات سایت
تماس با ما
درباره ما
جستجو


روی آگهی کیلک کنید

 فراخوان بازیگری

پیغام کوتاه

فقط کاربران عضو سايت ميتوانند پيغام کوتاه ارسال نمايند لطفا وارد سيستم شويد يا اينکه عضو شويد.
نظرسنجی
برترين هاي ماه از نظر شما:

فیلم:
فیلم:
فیلم:
بازیگر:
بازیگر:
بازیگر:
بازیگر:نتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 687
محصول فوژان فيلم
فوژان فیلم

محصول فوژان فيلم
محصول فوژان فيلم
AIFIC

آیفیک

محصول فوژان فيلم
اخبار اختصاصی سینمای ایران-فوژان نیوز: نقد فيلم

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

"لاتاری"امتیاز خود را پس گرفت

10


"لاتاری"فیلمی تلخ بامزه گس رو به شیرین

خبر گزاری فوژان:فیلم سینمایی "لاتاری "به گارگردانی محمد حسین مهدویان برای اهای رسانه در پردیس سینمایی ملت به نمایش در آمد.

www.fozhannews.ir/الناز باطنی

به گزارش رسیده، این فیلم که سومین تجربه کارگردانی محمد حسین مهدویان در جشنواره فجر بود بازتاب مثبتی را نسبت به ساخته سال قبل این کارگردان(ماجرای نیمروز )از اهالی رسانه و منتقدین دریافت کرد.همچنین  سالن های اصلی نمایش این فیلم در کاخ جشنواره مملو از جمعیت بود .

سعید گلزار خبرنگار و مدیر روابط عمومی فوژان نیوز بعد از دیدن این فیلم در گفتگویی کوتا ه عنوان کردی:"لاتاری"نسبت به ساخته قبلی محمد حسین مهدویان(ماجرای نیمروز) یک قدم حرکت روبه جلو است تا این کارگردان با پرداختن به موضوعی در ناهنجاریهای نچندان تازه برخی از جوانان نسل امروز دریجه جدیدی را بروی مخاطبان خود باز کند موضوع فیلم به سراب برنده شدن در " لاتاری " و همچنین مهاجرت به شبه جزیرهای عربی در خلیج فارس واتفافات تلخ قاچاق دختران جوان وهمچنین ارتباط بین نسل قدیم ونسل جدید می پردازد و نشان می دهد رفاقت و همدلی بین دونسل می تواند فضا ٬خلع و فاصله ایجاد شده این دو نسل را پر کند. همچنین در فیلم "لاتاری"به مانند سایر ساخته های این کارگردان رگه های قهرمان محوری، بچشم می خورد.

براساس این گزارش نشست خبری فیلم لاتاری با حضور محمد حسین مهدویان (کارگردان)، سید محمود رضوی مجد (تهیه کننده)، ابراهیم امینی (فیلمنامه نویس)، هادی بهروز (فیلمبردار) و همچنین بازیگران این کار هادی حجازی فر، ساعد سهیلی، جواد عزتی، حمید فرخ نژاد و زیبا کرمعلی برگزار شد. مهدویان در این نشست در مورد موسیقی فیلم گفت: این آهنگ به خاطر اینکه به کانسپت فیلم میخورد استفاده کردیم و امروز فهمیدیم که متاسفانه با آنکه رایت آن را خریده بودیم قبلاً در فیلمی دیگر استفاده شده است.

شاید برای اکران تصمیمات جدیدی برای موسیقی بگیریم. این کارگردان در مورد لرزشهای دوربین که قبلاً هم در فیلمهایش دیده شده و این بار در ساخت فیلمی غیر تاریخی به کار برده است گفت: این یک رویکرد است و ربطی به زمان تاریخی قصه ندارد. دلایل زیبا شناختی دارم که برای خودم مهم است. البته سعی کردیم در این فیلم کنترل شده تر باشد.

وی البته اینکه این نوع حرکت دوربین امضای او است تکذیب نکرد. مهدویان در مورد پایان بندی این فیلم گفت: من میخواستم شخصیت موسی نا تمام باقی بماند. اینکه برخی میگویند کاراکترهای این فیلم مانند 40 سال پیش رفتار میکنند باید بگویم این اصلاً بد نیست و ای کاش برخی منشهای 40 سال پیش هنوز باقی بود. جایی که قانون کارآمد نیست ممکن است رفتارهای فرا قانونی اتفاق بیفتد با این همه این یک فیلم است و هشدار میدهد.

ارسال شده بوسيله fozhannews در مورخه : چهارشنبه، 18 بهمن ماه ، 1396 (843 مشاهده)
article1219.html

پلاسکو"در چهار راه استانبول"فرو ریخت

10

ساختمان پلاسکو مجددا"در چهار راه استانبول "فروریخت!

خبرگزاری فوژان:فیلم سینمایی "چهار راه استانبول"به کارکردانی "مصطفی کیایی" در سینما پردیس ملت هاله ای اشک را در چشمان اهالی رسانه ظاهر کرد.

www.fozhannews.ir/الناز باطنی

به گزارش رسیده، فیلم سینمایی "چهار راه استانبول"به کارکردانی "مصطفی کیایی" در سینما پردیس ملت برای اهالی رسانه به نمایش درآمد و خاطرات تلخ روزهای سخت پلاسکو وجانفشانی آتشنشانان را برا اهالی رسانه زنده کرد.

ساخته مصطفی کیایی شاید به اندازه فیلم سال قبل "بارکد" مخاطبان را به وجد نیاورد اما بی تردید ژانر انتخاب شده تاثیراتی مثبتی را در بازخورد از اهالی رسانه دریافت کرد.

تعلیق همراه با بازی خوب کیایی ورادان توام با فیلمبرداری نسبتا مناسب و ریتم تند فیلم و جلوهای کامپیوتری متوسط، منتقدان و اهالی رسانه را راضی نگاه داشت.

البته "کیایی" با علم به اینکه فیلم های حادثه ای و اکشن در ایران نیازمند وسایل ، ابزار و هزینه های سنگینی دارد به جنگ این ژانر رفته است وتا حدودی با توجه به کمیت موفق بوده است و نباید در این موضوع انتظار فراتری داشت ولی باز هم با استفاده از نماها ی مناسب کارگردانی خود را به رخ کشیده است.

نشست خبری فیلم چهار راه استانبول با حضور مصطفی کیایی کارگردان فرید فصیحی (جلوه های ویژه و رایانه ای)، حسین جلیلی (فیلمبردار)، نیما جعفری جوزانی (تدوین گر) و همچنین بازیگران فیلم محسن کیایی، بهرام رادان، مهدی پاکدل، سحر دولتشاهی، مسعود کرامتی، ماهور الوند، رعنا آزادی ور برگزار شد.

کیایی در نشت فیلم در مورد علت ورود به قصه ای که در بستر پلاسکو میگذرد گفت: من مطمئن بودم اگر سراغ این داستان نمیرفتم کسی به این موضوع نمیپرداخت من سه میلیارد از هزینه شخصی خودم این فیلم را ساختم .هزینه ای که اگر از تهیه کنندگان دیگر میخواستم آن را بپردازند قبول نمیکردند. خوشبختانه در سالن های سینما هم وقتی دیدم مخاطب با آن ارتباط برقرار کرده است متوجه شدم درست عمل کردم.

این کارگردان در مورد زوج بازیگرش گفت: من به گیشه فکر نمیکنم. من به نظم و اینکه عواملم حرف هم را بفهمند خیلی اهمیت میدهم و هر وقت این زوج به فیلمم بخورند از آنها استفاده میکنم. کیایی در مورد موسیقی اش گفت: شعری که ما انتخاب کردیم فکر میکنم قسمتی از فیلم را داشت بیان میکرد. من فیلم را به اسن پلاسکو ثبت کردم ولی اسم را تغییر دادم تا مخاطب فکر نکند ما از اسم پلاسکو برای فروش سوء استفاده کردیم.

بهرام رادان با اشاره به اینکه با دفعه اول دیدن کارهایم نمیتوان در مورد آن نظر بدهم و همیشه منتقد سر سختی برای خودم هستم گفت: من خوشحالم که بارکد به گونه ای بوده که در ذهن مخاطب نشسته و امروز ما را با نقشمان در آن مقایسه میکنند. من وجود این دو دوست و شباهتش به بارکد را نقطه ضعف نمیدانم چرا که فکر میکنم در آینده زوج چهار راه استانبول به یاد تماشاچیان بماند.

ارسال شده بوسيله fozhannews در مورخه : دوشنبه، 16 بهمن ماه ، 1396 (815 مشاهده)
article1218.html

"بمب یک عاشقانه" در پردیس ترکید

0

"بمب یک عاشقانه"در سینمای پردیس ملت ترکید

خبرگزاری فوژان:فیلم سینمایی "بمب یک عا شقانه" به کارگردانی "پیمان معادی" روز شنبه در 4 سالن اصلی پردیس سینمایی ملت برای اهالی رسانه به نمایش در آمد.

www.fozhannews.ir/الناز باطنی

به گزارش رسیده،ظرفیت سالن های نمایش این فیلم در کاخ جشنواره  پر شده بود و هیچکس تا تیتراژ پایانی سالن را در هنگام نمایش فیلم تا لحضه آخر ترک کرد.

فرید ولی زاده بازیگروسینماگر،  که بدیدن این فیلم نشسته بود در گفتگویی کوتاه در خصوص این فیلم عنوان کرد:  فیلمنامه بکر با قصه ای عاشقانه با ریتم مناسب وفیلمبرداری "بی نقص محمود کلاری" و بازی عالی کارکتر های فیلم تا لحضه آخر نوستالژی دهه 60 را برای اهالی این دوران ها به ارمغان آورد.درام فیلم به اندازه کافی زیبا با لحظه های از شوخی و موقعیت های طنز رئال، با کمی از خشونت  به اندازه،در فیلم سینمایی "بمب یک عا شقانه" با پایانی قابل احترام اگر چه قابل تشخیص، بیننده های این فیلم را به وجد آورد.

بر اساس این گزارش نشست خبری بمب یک عاشقانه با حضور پیمان معادی (کارگردان و بازیگر)، احسان رسول اف (تهیه کننده)، محمود کلاری (فیلمبردار)، ایرج شهرزادی (صدا بردار) و همچنین لیلا حاتمی، حبیب رضایی و ارشیا عبداللهی بازیگران این فیلم برگزار شد. درنشست خبری این فیلم پیمان معادی کارگردان بازیگر و نویسنده سینمایی "بمب یک عاشقانه" با اشاره به اینکه این فیلم به هیچ وجه در مورد خشونت نیست گفت: نام فیلم «بمب» در امریکا به من پیشنهاد شد.

معادی در مورد صحبتهایی که در مورد خشونت در این فیلم میشود گفت: من اصلا قصد نداشتم تصویر خشنی بسازم ولی همه به یاد داریم که آن دوران دوران خشن و عصبی بود و یادم هست که از تمام معلم هایم کتک خوردم. معادی همچنین در مورد بازی آقای کلاری گفت ما به دنبال بازیگری دیگر بودیم و فکر نمیکردیم که او این موضوع را بپذیرد ولی وقتی این پیشنهاد را به کلاری دادم خوشبختانه بلافاصله قبول کردند.کارگردان این فیلم اسم بمب را نامی دانست که در آمریکا به او پیشنهاد شده بود و وی از آن خوشش آمد.

ارسال شده بوسيله fozhannews در مورخه : يكشنبه، 15 بهمن ماه ، 1396 (901 مشاهده)
article1217.html
آخرين اخبار
· جزئیات حمایت از عرضه فیلم‌های اکران نشده[ 0 نظر - 291 مشاهده ]
· هشدار انتظامی به سینماداران[ 0 نظر - 251 مشاهده ]
· نامه کارگروه مدیریت بحران کرونا[ 0 نظر - 860 مشاهده ]
· توقف پروانه ساخت آثار سینمایی و غیرسینمایی[ 0 نظر - 667 مشاهده ]
· "تا 10 بشمار" فیلمی تجربی است[ 0 نظر - 2109 مشاهده ]

[ موارد بیشتر در بخش اخبار و تازه ها ]
برترین مطلب روز
تاکنون مطلبی به عنوان مطلب پربیننده انتخاب نشده است .
جشنواره جهانی فجر

 

اکران و فروش
مطالب گذشته
این بلوک در حال حاضر فاقد محتوی می باشد .
لینک دوستان

اخبار اختصاصی سینمای ایران-فوژان نیوز

تمام لينك ها


لينكستان

cinema organization


FozhanFilm.Co


Honar Credit Fund


cinema ticket


khane cinema


aecinema


cic


icn


هفته نامه جهان سينما

ماهنامه فيلم

  

مجله دنياي تصوير
  
محصول فوژان فيلم

محصول فوژان فيلم

کانال هاي ما
   
اولين پایگاه تخصصي سینمای ایران
 
::  Home  ::  Downloads  ::  Your_Account  ::  Forums  ::

:: Copyright 2008 www.Fozhannews.com All rights reserved ::