اخبار اختصاصی سینمای ایران-فوژان نیوز  
  Create an account
منوی اصلی
مطالب خبرگزاری
بخش خبری
دیگر بخشها
امکانات سایت
تماس با ما
درباره ما
جستجو


روی آگهی کیلک کنید

 فراخوان بازیگری

پیغام کوتاه

فقط کاربران عضو سايت ميتوانند پيغام کوتاه ارسال نمايند لطفا وارد سيستم شويد يا اينکه عضو شويد.
نظرسنجی
برترين هاي ماه از نظر شما:

فیلم:
فیلم:
فیلم:
بازیگر:
بازیگر:
بازیگر:
بازیگر:نتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 687
محصول فوژان فيلم
فوژان فیلم

محصول فوژان فيلم
محصول فوژان فيلم
AIFIC

آیفیک

محصول فوژان فيلم
پلاسکو"در چهار راه استانبول"فرو ریخت
ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 16 بهمن ماه ، 1396 توسط fozhannews

نقد فيلم

ساختمان پلاسکو مجددا"در چهار راه استانبول "فروریخت!

خبرگزاری فوژان:فیلم سینمایی "چهار راه استانبول"به کارکردانی "مصطفی کیایی" در سینما پردیس ملت هاله ای اشک را در چشمان اهالی رسانه ظاهر کرد.

www.fozhannews.ir/الناز باطنی

به گزارش رسیده، فیلم سینمایی "چهار راه استانبول"به کارکردانی "مصطفی کیایی" در سینما پردیس ملت برای اهالی رسانه به نمایش درآمد و خاطرات تلخ روزهای سخت پلاسکو وجانفشانی آتشنشانان را برا اهالی رسانه زنده کرد.

ساخته مصطفی کیایی شاید به اندازه فیلم سال قبل "بارکد" مخاطبان را به وجد نیاورد اما بی تردید ژانر انتخاب شده تاثیراتی مثبتی را در بازخورد از اهالی رسانه دریافت کرد.

تعلیق همراه با بازی خوب کیایی ورادان توام با فیلمبرداری نسبتا مناسب و ریتم تند فیلم و جلوهای کامپیوتری متوسط، منتقدان و اهالی رسانه را راضی نگاه داشت.

البته "کیایی" با علم به اینکه فیلم های حادثه ای و اکشن در ایران نیازمند وسایل ، ابزار و هزینه های سنگینی دارد به جنگ این ژانر رفته است وتا حدودی با توجه به کمیت موفق بوده است و نباید در این موضوع انتظار فراتری داشت ولی باز هم با استفاده از نماها ی مناسب کارگردانی خود را به رخ کشیده است.

نشست خبری فیلم چهار راه استانبول با حضور مصطفی کیایی کارگردان فرید فصیحی (جلوه های ویژه و رایانه ای)، حسین جلیلی (فیلمبردار)، نیما جعفری جوزانی (تدوین گر) و همچنین بازیگران فیلم محسن کیایی، بهرام رادان، مهدی پاکدل، سحر دولتشاهی، مسعود کرامتی، ماهور الوند، رعنا آزادی ور برگزار شد.

کیایی در نشت فیلم در مورد علت ورود به قصه ای که در بستر پلاسکو میگذرد گفت: من مطمئن بودم اگر سراغ این داستان نمیرفتم کسی به این موضوع نمیپرداخت من سه میلیارد از هزینه شخصی خودم این فیلم را ساختم .هزینه ای که اگر از تهیه کنندگان دیگر میخواستم آن را بپردازند قبول نمیکردند. خوشبختانه در سالن های سینما هم وقتی دیدم مخاطب با آن ارتباط برقرار کرده است متوجه شدم درست عمل کردم.

این کارگردان در مورد زوج بازیگرش گفت: من به گیشه فکر نمیکنم. من به نظم و اینکه عواملم حرف هم را بفهمند خیلی اهمیت میدهم و هر وقت این زوج به فیلمم بخورند از آنها استفاده میکنم. کیایی در مورد موسیقی اش گفت: شعری که ما انتخاب کردیم فکر میکنم قسمتی از فیلم را داشت بیان میکرد. من فیلم را به اسن پلاسکو ثبت کردم ولی اسم را تغییر دادم تا مخاطب فکر نکند ما از اسم پلاسکو برای فروش سوء استفاده کردیم.

بهرام رادان با اشاره به اینکه با دفعه اول دیدن کارهایم نمیتوان در مورد آن نظر بدهم و همیشه منتقد سر سختی برای خودم هستم گفت: من خوشحالم که بارکد به گونه ای بوده که در ذهن مخاطب نشسته و امروز ما را با نقشمان در آن مقایسه میکنند. من وجود این دو دوست و شباهتش به بارکد را نقطه ضعف نمیدانم چرا که فکر میکنم در آینده زوج چهار راه استانبول به یاد تماشاچیان بماند.

لینکهای مرتبط
· مطالب بیشتر در مورد نقد فيلم
· سایر مطالب نوشته شده توسط fozhannews


پربازدیدترین مطلب در زمینه نقد فيلم:
"بمب یک عاشقانه" در پردیس ترکید

امتیاز دهی به مطلب
امتیاز متوسط : 5
تعداد آراء: 2


لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد

انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

::  Home  ::  Downloads  ::  Your_Account  ::  Forums  ::

:: Copyright 2008 www.Fozhannews.com All rights reserved ::