اخبار اختصاصی سینمای ایران-فوژان نیوز  
  Create an account
منوی اصلی
مطالب خبرگزاری
بخش خبری
دیگر بخشها
امکانات سایت
تماس با ما
درباره ما
جستجو


روی آگهی کیلک کنید

 فراخوان بازیگری

پیغام کوتاه

فقط کاربران عضو سايت ميتوانند پيغام کوتاه ارسال نمايند لطفا وارد سيستم شويد يا اينکه عضو شويد.
نظرسنجی
برترين هاي ماه از نظر شما:

فیلم:
فیلم:
فیلم:
بازیگر:
بازیگر:
بازیگر:
بازیگر:



نتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 687
محصول فوژان فيلم
فوژان فیلم

محصول فوژان فيلم
محصول فوژان فيلم
AIFIC

آیفیک

محصول فوژان فيلم
معرفی نامزدهای جشنواره 36فیلم فجر
ارسال شده در مورخه : شنبه، 21 بهمن ماه ، 1396 توسط fozhannews

فوژان نیوز


نامزدهای سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند

خبرگزاری فوژان: نشست رسانه‌ای اعلام نامزدهای سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر با حضور «رسول صدرعاملی»، «فرشته طائرپور»، «محمدرضا فروتن»، «خسرو دهقان»، «حسن خجسته»، «کمال تبریزی» و «بهرام بدخشانی» هیات داوران این دوره جشنواره و اهالی رسانه‌های گروهی امشب شنبه بیست‌ویکم بهمن‌ماه در سالن‌ نشست‌های پردیس سینما گالری ملت برگزار شد و نامزدهای جشنواره فجر36 معرفی شدند.

www.fozhannews.ir/الناز باطنی

به گزارش رسیده، مسعود نجفی مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر در ابتدای نشست به هیات داوران خیر مقدم گفت. او از اهالی رسانه، عکاسان و ‌تصویربرداران برای پوشش خبری روزهای جشنواره تشکر و بابت کاستی‌ها عذرخواهی کرد. نجفی همچنین از محمود گبرلو برای اداره نشست‌ها طی روزهای برپایی جشنواره تشکر کرد و از حضار خواست گبرلو را تشویق کنند.

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر ادامه داد: حضور هیات داوران پس از جمع بندی اسامی نامزدها میان اصحاب رسانه در جشنواره فیلم فجر، برای اولین بار است که اتفاق می‌افتد. در ادامه هر یک از اعضای هیات داوران اسامی نامزدهای بخش‌های مختلف جشنواره را اعلام کردند.

  🔴نامزدهای بخش‌های مختلف سی و ششمین جشنواره فیلم فجر:

🔴 نامزدهای بهترین جلوه‌های بصری 1-بمب (محمد لطفعلی)2- به وقت شام (سیدهادی اسلامی)3- تنگه ابوقریب (حسن ایزدی، جواد مطوری، محمد برادران، محسن خیرآبادی)4- چهارراه استانبول (فرید ناصر فصیحی)5- سرو زیر آب (محمد خاکزاد)6- لاتاری و ماهورا (سینا قویدل)

🔴 نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه میدانی1- بمب (عباس شوقی)2- به وقت شام (محسن روزبهانی)3- تنگه ابوقریب (محسن روزبهانی)4- سرو زیر آب (محسن روزبهانی)5- ماهورا (حمید رسولیان)

🔴 نامزدهای بهترین چهره‌پردازی1- تنگه ابوقریب (سعید ملکان)2- چهارراه استانبول (عباس عباسی)3- دارکوب (فاطمه کمالی، زهرا کمالی)4- شعله‌ور (مهرداد میرکیانی)5- کامیون (بابک اسکندری)

🔴 نامزدهای بهترین طراحی لباس 1-بمب (سارا خالدی‌زاده)2- خجالت نکش (رعنا امینی)3- سوء تفاهم (سارا سمیعی)4- شعله‌ور (سوسن نوروزی)5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مارال جیرانی)

🔴 نامزدهای بهترین طراحی صحنه1- بمب (محسن شاه‌ابراهیمی)2- تنگه ابوقریب (محمدرضا شجاعی)3- دارکوب (آیدین ظریف)4- سرو زیر آب (عباس بلوندی)5- سوء تفاهم (کیوان مقدم)

🔴 نامزدهای بهترین صدابردار1- بمب (ایرج شهزادی)2- به وقت شام (طاهر پیشوایی)3- تنگه ابوقریب (رشید دانشمند)4- سوء تفاهم (مهران ملکوتی)5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مهران ملکوتی)

🔴 نامزدهای بهترین صداگذار1-امپراطور جهنم (بهمن بنی‌اردلان)2- به وقت شام (علیرضا علویان)3- تنگه ابوقریب (امیرحسین قاسمی)4- شعله‌ور (امین شریفی، بابک شکیبا)5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (علیرضا علویان)

🔴نامزدهای بهترین موسیقی متن1-به وقت شام (کارن همایونفر)2- بمب (النی کاریندرو)3- تنگه ابوقریب (حامد ثابت)4- دارکوب (بهزاد عبدی)5- شعله‌ور (سهراب پورناظری)6- عرق سرد (کارن همایونفر)

🔴نامزدهای بهترین تدوین1- به وقت شام (مهرداد خوشبخت)2- دارکوب (فرامرز هوتهم)3- عرق سرد (بهرام دهقانی، محمد نجاریان)4- کامیون (مصطفی خرقه‌پوش)5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مهدی سعدی)

🔴 نامزدهای بهترین فیلمبرداری 1-بمب (محمود کلاری)2- تنگه ابوقریب (حمید خضوعی ابیانه)3- سرو زیر آب (علیرضا زرین‌دست)4- عرق سرد (فرشاد محمدی)5- مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده (پیمان شادمانفر)

🔴 نامزدهای بهترین نقش مکمل مرد1- پژمان جمشیدی برای فیلم سوء تفاهم2- جمشید هاشم‌پور برای فیلم دارکوب3- سیامک انصاری برای فیلم بمب4- فرهاد اصلانی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده5- مسعود کرامتی برای فیلم چهارراه استانبول6- نوید پورفرج برای فیلم مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده

🔴 نامزدهای بهترین نقش مکمل زن 1-سحر دولتشاهی برای فیلم‌های عرق سرد، چهارراه استانبول2- لیلی رشیدی برای فیلم عرق سرد3- نگار عابدی برای فیلم دارکوب4- هدی زین‌العابدین برای فیلم‌ عرق سرد

🔴 نامزدهای بهترین نقش اول مرد1- امیر جدیدی برای فیلم‌های تنگه ابوقریب، عرق سرد2- امین حیایی برای فیلم شعله‌ور3- بابک حمیدیان برای فیلم سرو زیر آب4- رضا عطاران برای فیلم مصادره5- سعید آقاخانی برای فیلم کامیون6- نوید محمدزاده برای فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده

🔴 نامزدهای بهترین نقش اول زن1- باران کوثری برای فیلم عرق سرد2- سارا بهرامی برای فیلم دارکوب3- شبنم مقدمی برای فیلم خجالت نکش4- ماهور الوند برای فیلم چهارراه استانبول5- مهناز افشار برای فیلم دارکوب6- هانیه توسلی برای فیلم سوء تفاهم

🔴 نامزدهای بهترین فیلمنامه 1-بمب (پیمان معادی)2- سرو زیر آب (محمدعلی باشه آهنگر، حامد باشه آهنگر)3- شعله‌ور (هادی مقدم‌دوست، حمید نعمت‌اله)4- کامیون (کامبوزیا پرتوی)5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (هومن سیدی)

🔴 نامزدهای بهترین کارگردانی1-به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا2- تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی3- دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی4- سرو زیر آب به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر5- کامیون به کارگردانی کامبوزیا پرتوی6- مغزهای کوچک زنگ‌زده به کارگردانی هومن سیدی

🔴 نامزدهای بهترین فیلم 1-بمب به تهیه‌کنندگی پیمان معادی و احسان رسول‌اف2- به وقت شام به تهیه‌کنندگی محمد خزاعی3- تنگه ابوقریب به تهیه‌کنندگی سعید ملکان4- دارکوب به تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی5- سرو زیر آب به تهیه‌کنندگی سیدحامد حسینی6- کامیون به تهیه‌کنندگی کامبوزیا پرتوی7- مغزهای کوچک زنگ‌زده به تهیه‌کنندگی سعید سعدی





لینکهای مرتبط
· مطالب بیشتر در مورد فوژان نیوز
· سایر مطالب نوشته شده توسط fozhannews


پربازدیدترین مطلب در زمینه فوژان نیوز:
تذکر جدی سازندگان سینمایی"وام عسل"

امتیاز دهی به مطلب
امتیاز متوسط : 5
تعداد آراء: 1


لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد

انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

::  Home  ::  Downloads  ::  Your_Account  ::  Forums  ::

:: Copyright 2008 www.Fozhannews.com All rights reserved ::